wtorek , Kwiecień 23 2019

Żony Hollywood

Któż w Polsce nie ogląda obecnie poczynań żon Hollywood – narracji złożonej z najciekawszych momentów zaradnych Pań, które trafiły na słoneczne wybrzeże!

Dyskusje wokół serii są burzliwe – podobne jak życie występujących pań. Nam jednak tego typu produkcje baaardzo się podobają i pokazują różne ciekawe koleje losów Polaków poza granicami kraju.

Obok nazwisk bohaterek (i bohaterów;) podajemy linki do profili w serwisie Instagram – dzięki temu możecie śledzić ich na bieżąco:)

Laila Dyer (laila.dyer)

Przebojowa, urocza, seksowna i otwarta kobieta. To bardzo silna osobowość z wybuchowym temperamentem. Niewykluczone, że odziedziczyła go po mamie – Izabeli Yamagacie. Ma 5-letniego syna Christana. Z zawodu jest wizażystką. Na swoim koncie ma współpracę z hollywoodzkimi gwiazdami – m.in. Carmen Electrą czy Christiną Applegate oraz pracę przy pokazach mody znanych na całym świecie projektantów, takich jak np. Donna Karan. Obecnie pracuje w nowo otwartym salonie piękności. Najważniejsze w życiu jest dla niej zdrowie, a także przyszłość jej syna.

Izabela Yamagata (izabelayamagata)

Izabela Yamagata to piękna kobieta, perfekcyjna pani domu oraz przedsiębiorcza i twardo stąpająca po ziemi matka, żona i babcia. Wierna swoim zasadom, stara się je zaszczepiać dzieciom – córce Laili oraz synowi – Giorgiowi. Lubi mieć wszystko pod kontrolą i jak lwica walczy o swoją rodzinę. Nie wybacza kłamstwa. Ceni lojalność oraz szczerość i sama też jest szczera do bólu. Izabela to zdecydowana przeciwniczka operacji plastycznych. Uważa, że trzeba się starzeć z godnością. Mieszka w przepięknym domu w San Clemente razem z mężem Deanem, córką Lailą oraz wnukiem Christianem. Wnętrza jej rezydencji zachwycają swoją elegancją i smakiem.

Iwona Burnat (iwonaburnat)

To ona dba o kreacje i wygląd psich pupili gwiazd Hollywood. A jej dwie sławne pociechy Toby i Pucci, ulubieńcy gwiazd, są chodzącą po czerwonych dywanach reklamą jej biznesu. Razem z partnerem, znanym hinduskim wokalistą Reggiem Benjaminem, tworzą barwną parę w przemyśle rozrywkowym w Los Angeles. Pochodzenie: rodzice pochodzą z Tarnowa, Iwona urodziła się w Chicago.

Eva D’Angelo

Eva D’Angelo to kobieta luksusowa, ale jednocześnie niesamowicie rodzinna oraz bardzo silnie związana z Polską. Jest zarządcą nieruchomości oraz właścicielką kolekcji najdroższych torebek, butów i biżuterii. Wyznacza sobie ambitne cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji. Co jest dla niej najważniejsze w życiu? Rodzina i przyjaciele.

Monique Lehman (chmielewskalehman)

Monique Lehman to światowej sławy artystka, ceniona twórczyni gobelinów. Jest córką słynnego Papcia Chmiela. Tworzy imponujące tkaniny prezentujące krajobrazy, ludzi i przyrodę w nowoczesnym wydaniu. Słynie szczególnie z wielkoformatowych prac. Jej przepiękne dzieła zdobią synagogi, kościoły, uczelnie i inne miejsca publiczne w całych Stanach Zjednoczonych. Niezwykły talent Monique jest ceniony na całym świecie, czego dowodem są liczne nagrody oraz zaproszenia do składów sędziowskich w konkursach gobeliniarskich w Chinach. Razem ze swoim mężem Davidem, kapitanem marynarki wojennej oraz inżynierem NASA, tylko z pozoru prowadzą poukładane życie. Z każdym odcinkiem będą odsłaniać coraz więcej ekstrawaganckich, zabawnych i zadziwiających tajemnic!

Dżoana Maloney

Dżoana uwielbia wyzwania i adrenalinę, ale jednocześnie jest emocjonalną, uczuciową i pełną naturalnego wdzięku kobietą. Wciąż głodna nowych doświadczeń, kochająca podróże oraz nowe znajomości dusza towarzystwa, której nie opuszcza optymizm. Romantyczka, poszukująca miłości swojego życia. W pracy ambitna perfekcjonistka.

Żanett Gromadzky

Żanett Gromadzky to odważna, przebojowa i otwarta na ludzi kobieta, a z drugiej strony wrażliwa romantyczka, która marzy o wielkiej miłości. Ciekawość świata i chęć przeżycia przygody sprawiła, że 20 lat temu opuściła Kraśnik i wyjechała do Stanów Zjednoczonych spełniać swój american dream.

Helena Deeds (helena_deeds i rodrigo_iglesias_malibu)

Helena opuściła Polskę w latach 70. Początkowo zamieszkała w Wiedniu, gdzie postanowiła spróbować swoich sił w biznesie restauracyjnym, co zresztą bardzo polubiła i co przyniosło jej pieniądze. Do tej pory jest udziałowcem w kilku restauracjach w Los Angeles.

Z obecnym partnerem – Rodrigo, Helena zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych posiadłości. Rodrigo jest jednym z najbardziej cenionych agentów w Los Angeles. Dzięki niebywałemu czarowi i odrobinie ekscentryczności, potrafi zjednać sobie wielu znamienitych klientów, którym sprzedaje najdroższe rezydencje w Malibu. Zresztą sami mieszkają w jednej z takich nieziemsko pięknych willi w Malibu.

Z pewnością jeszcze o nich napiszemy!

Źródło: zonyhollywood.tvn.pl

Sprawdź również

sojusznik Polski

Polonia Long Island uczciła rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

Licznie zgromadzona społeczność polonijna w nowojorskiej Glen Cove na Long Island uczciła w niedzielę 100. …

Dodaj komentarz