czwartek , Kwiecień 25 2019
Strona główna / Lifestyle / Mieszkanie za funta w londyńskim apartamencie
Luksusowy apartament w Londynie

Mieszkanie za funta w londyńskim apartamencie

Londyńczycy mają szansę zamieszkać w luksusowym mieszkaniu w sercu miasta. Warunkiem jest zainteresowanie nowinkami technologicznymi oraz ciekawa osobowość. Co ciekawe czynsz wynosi zaledwie funt na tydzień. Mieszkanie za funta w londyńskim apartamencie

Bogacze, którymi są dwaj mężczyźni z okolic stacji kolejowej Paddington ogłosili na jednym z portali, że szukają współlokatorów do swojego apartamentu wartego 8 mnl funtów. W zamian oferują wiele udogodnień, a czynsz wynosi tylko funt za tydzień. Sprzątaczka, pralnia, szofer i kucharz, który gotuje pięć razy w tygodniu – to wszystko jest wliczone w czynsz. Zamieszkać z nimi może każdy, kto wyda się im interesujący i ma od 16 do 40 lat.

Szukamy kogoś, kto będzie naszym miłym towarzystwem, z kim możemy imprezować i korzystać z uroków, jakie oferuje Londyn” – można przeczytać w ogłoszeniu umieszczonym przez mężczyznę o imieniu Andrew.

Lokatorzy z pewnością nie będą sobie przeszkadzać, mieszkanie ma bowiem ponad 370 metrów kwadratowych i jest bardzo przestronne. Rezydenci stawiają jednak kilka drobnych warunków. Nowy mieszkaniec nie może palić papierosów, nie może wprowadzić się ze zwierzakiem i sprowadzać gości na noc bez wcześniejszego ustalenia tego z obecnymi lokatorami.

Ta niecodzienna oferta pojawiła się na portalu SpareRoom. Właściciel serwisu potwierdza, że ogłoszenie jest autentyczne.

Dokładnie w tym samym miejscu kilka miesięcy temu ogłaszano pokój w domu za 3 mln funtów. Anglik poszukiwał współlokatorów do swojego domu w Spitalfields, w bliskiej odległości od stacji kolejowej i metra Liverpool Street.

Pomimo tego, że nieruchomość znajduje się w zasobnej części stolicy Wielkiej Brytanii, aby dzielić ją z Rupertem, wcale nie trzeba było być bogaczem. Autor anonsu zapewniał, że bardziej liczy się dla niego odpowiednia osoba niż kwota, jaką może zapłacić. Z tego powodu właśnie w ogłoszeniu, w miejscu podania wysokości czynszu, pojawiła się niesprecyzowana suma od 1 funta do 1 000 funtów, co było dosyć szokujące i początkowo wprowadzało mętlik w głowach odbiorców.

Mieszkanie za funta w londyńskim apartamencie

Mieszkanie za funta w londyńskim apartamencie

Sprawdź również

specjaliści na wyspach

Lekarze z krajów UE opuszczają Wielką Brytanię

Przedstawiciele kluczowych brytyjskich placówek medycznych wzywają rząd do natychmiastowego zagwarantowania pracującym w służbie zdrowia obywatelom UE możliwości …

Dodaj komentarz